سایت های آماده فروشی
فروشگاه گرافیک
سایت های طراحی شده
افزونه های جوملا
آموزش ها
شنبه, 09 مرداد 1395 ساعت 06:59

قوانین و مقررات سایت

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات گروه طراحان فروهل :

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی فروهل هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده (لیست خرید)(سبد خرید)(فایل های من) توسط فروشگاه اینترنتی فروهل به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه اینترنتی فروهل است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی فروهل از سوی کاربر است.

 

قوانین و مقررات فروشگاه فروهل :

 

1 - تمامی کامپوننت ها و پلاگین ها و ماژول های فروشی در سایت لایسنس (اورجینال) بوده و از تمامی آپدیت های افزونه ها پشتیبانی می شود.

2 - تمامی افزونه های جوملا فارسی سازی شده است .. و هیچ افزونه ای به زبان انگلیسی و .. به مشتری داده نمی شود.

3 - پرداخت نهایی محصول نشان گر این است که شما توضیحات افزونه و قالب های آماده فروشی را مطالعه کردید و طبق سلیقه شما می باشد .

4 - تمامی فایل های خریداری شده توسط مشتری در بخش (فایل های شما) مادام العمر در سایت قرار دارد و مشتری می تواند همیشه به فایل های خریداری شده دسرسی کامل داشه باشد.

5 - بسته های نسبی فروشی ، طراحی شده توسط گروه طراحان فروهل می باشد .. کپی برداری از آن ها به هر نحو و فروش آنها با نام دیگر غیر مجاز می باشد و پیگرد قانونی بهمراه خواهد داشت.

 

قوانین و مقررات طراحی سایت :

 

1 - تمامی طراحی سایت ها با قرار داده دو جانبه توسط کارگذار و کار فرما صورت می گیرد ..

2 - طرف قرار داد موظف است از تاریخ شروع قرار داد و در طول زمان انجام پروژه ، اطلاعات مورد نیاز سایت ( از قبیل تصاویر، لوگو ، مطلب ، صفحه اصلی ، چارت شرکت و ...) را تهیه کند. و در اسرع وقت در اختیار گروه طراحی فروهل قرار دهد

3 - طرف قرار داد متعهد می گردد نسبت به پرداخت و تسویه مبلغ قرار داد در موعد مقرر اقدام لازم را بعمل آورد و در صورت عدم پرداخت پس از گذشت 10 روز کاری از تحویل سایت،گروه اختیار مسدود نمودن سایت را دارد

4 - قوانین سراسری  و جهانی پرداخت هزینه سفارش به این شکل می باشد .. 20 درصد مبلغ کل قبل از شروع طراحی از کارگذار دریافت میشود و 70 در صد مبلغ کل بعد از اتمام طراحی قبل از تحویل از کارگذار دریافت می شود و 10 در صد مبلغ کل بعد از گذشت سه3 روز کاری از اتمام پروژه بعد از رضایت کامل مشتری از کارگذار دریافت می شود!!

5 - پشتیبانی فنی ( ارور های سایت - غیر فعال شدن سایت - قطع شدن سرور سایت ) بصورت مادام العمر از تمامی سایت های طراحی شده انجام می شود! قابل ذکر می باشد که آپدیت سایت ، ارسال محتوا سایت ، منو بندی ، مجموعه بندی از پشتیبانی فنی نمی باشد و برای چنین پشتیبانی مبلغی جدا از سایت ماهانه دریافت می شود !!

6 - جمع آوری مطالب و طبقه بندی اطلاعات و تشکیل مجموعه مطالب ومنو مطالب  بر عهده کارگزار می باشد، بجز قراردادهایی که پروژه تحقیق و تولید محتوا وهمچنین مجموعه و منوها بعد از پرداخت هزینه بر عهده گروه باشد.

7 -  پس از تائید قالب وب سایت توسط طرف قرار داد،هر گونه تغییر کلی و ساختاری در ظاهر وب سایت در ماه ها و سال های آینده که منجر به طراحی مجدد گرافیکی سایت شود، طبقه تعرفه های روز توسط گروه تعیین شده و طرف قرار داد می بایست هزینه های مزید بر قرار داد را قبل از اعمال تغییرات پرداخت نماید... قابل ذکر است : تغییرات جزئی از قبیل ( تغییر رنگ ، تغییر لوگو ، تغییر هدر ، و جایگزینی باکس ها) بدون هزینه اعمال می شود و فقط (یک1) بار بعد از تحویل صورت می گیرد . تغیرات چیدمانی و صفحه آرایی قیمت های خود را به دنبال خواهد داشت ...

8 -  کلیه حقوق علمی ، مادی و معنوی طرح متعلق به طرف قرار داد می باشد و گروه طراحی پس از کسب اجازه از طرف قرار داد می تواند از نتایج مذکور استفاده نماید.

9 -  “فسخ قرارداد “ یک جانبه... از سوی هر یک از طرفین قرار داد باشد بایستی ضرر و زیان طرف دیگر قرار داد را پرداخت کند! ضرر و زیان برای طراح به گونه ای میباشد که هزینه پیشرفت پروژه به در صد را محاسبه کرده و از مبلغ کلی قرار داد کم می کند (مثلا اگر 40 درصد پروژه پیشرفت داشته .. 40 در صد از هزینه کلی پروژه برداشته می شود) و بقیه مبلغ به کار گزار تعلق دارد.. ضرروزیان کارگزار با سود بانکی محاسبه می شود .

10 - “گارانتی و پشتیبانی “  سایت طرف قرار داد، از لحاظ رفع کلیه اشکالات فنی قابل حل ، ناشی از خطای برنامه نویسی به مدت ” دو هفته اول “ رایگان می باشد. پس از مدت مذکور هیچ گونه مسئولیت رایگان نخواهیم داشت.

 

-------“تعهدات گروه طراحی“ --------

 

11 -   گروه طراحی متعهد می گردد ناظر (کارگزار) را در یک جلسه  آموزش داده و ناظر را با امکانات و نحوه استفاده از سایت آشنا سازد. در این ضمینه صفحه راهنمای کاربر نیز به کارگزار معرفی می شود.

12 - گروه طراحی متعهد می گردد در صورت نیاز به ارتقا هاست (زمانی که حجم هاست تکمیل گردد)،به هاست پرسرعت و یا تبدیل هاست به سرور ..  وبسایت کارگزار را بصورت رایگان ارتقاء  هاست دهد .

13 - “تمدید هاست و دامین “  برای تمدید هاست وبسایت بایستی یک هفته قبل از اتمام هاست هزینه مذکور هر سال را به شماره حساب گروه طراحان واریز نموده و پس از واریز به گروه طراحی جهت تمدید اطلاع دهید .

شماره حساب گروه طراحان فروهل : 5737818191

شماره کارت : 9543-2670-3378-6104

صاحب حساب : امیر حسین رنجبر ------ نزد بانک ملت

14 - “ امنیت سایت “  حفظ رمز ها و شناسه های ورود به بخش مدیریت سایت، بر عهده کارگذار (صاحب اصلی سایت) می باشد. و گروه طراحان فروهل هیچ گونه مسئولیتی در قبال حذف سایت شما و هک شدن سایت شما ندارد و بابت رفع چنین مشکلی هزینه ایاب و ذهاب از صاحب اصلی سایت دریافت می شد..

15 - تمامی سایت های طراحی شده توسط گروه طراحان فروهل دارای امنیت بالا می باشد و از دیوار آتش استفاده نموده برای ضد هک شدن سایت و امنیت بالا

16 - سایت دارای سئو و بهینه سازی بالا می باشد ! طی گذشته زمان و دست بردن در طراحی سایت توسط گروهان دیگر !!  گروه طراحان فروهل هیچ مسئولیتی در مقابل کاهش بهینه سایت و سئو ندارد ...

17 - ساخت نسخه جدید و آپدیت سایت ( تغییرات کلی در شکل و شمایل سایت برای سال های آتی ) هزینه جزیی را در بر خواهد داشت ...

18 - سایت های غیر مجاز و غییر قانونی از نظر نظام جمهوری اسلامی ایران  از قبیل سایت های ( مسابقات شرط بندی ) ( سایت های مبتذل ) ( سایت های توهین به ادیان ( شیطان پرستی و ...)) توسط گروه طراحان به هیچ صورت طراحی نمی شود و با پیشنهاد دهنده برخورد جدی خواهیم داشت ..

19 - سایت های مذهبی از قبیل سایت های محرم - موسسات خییریه - موسسات مددکاری و ... با 20 درصد تخفیف صورت می گیرد و پشتیبانی دائمی را برخوردار می باشد .

 

 قوانین طراحی گرافیکی :

 

بزودی ....

 

 

 

93 بازدید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
 • هیچ نظری یافت نشد

سایت های مهم

 • وبسیات علوم اجتماعی ایران
  وبسیات علوم اجتماعی ایران
 • وبسایت شهرستان خلخال -خلخالیم
  وبسایت شهرستان خلخال -خلخالیم
 • وبسایت پس مستر -بازی آنلاین
  وبسایت پس مستر -بازی آنلاین
 • وبسایت دکتر بشیر خالقی
  وبسایت دکتر بشیر خالقی
 • وبسیات علوم اجتماعی ایران
 • وبسایت شهرستان خلخال -خلخالیم
 • وبسایت پس مستر -بازی آنلاین
 • وبسایت دکتر بشیر خالقی

آخرین پیشرفت سایتها

90%

فروشگاه هیرو ساکولنت

0%
 حسینچیلر | در صف طراحی


+ نمایش تمام پیشرفت ها

اگر به دنبال یک سایت "  حــــــــرفه ای و مــدرن با پشتیبانی 24 ساعته چـــــیدمان دلــــــخواههــــــــمیشه فـــــــعالبـــــا گــــــــــرافیک بالا   " هستید ، می توانید سایت خود را به گروه طراحان فروهل بسپارید!!

چرا گروه طراحان فروهل؟

گروه طراحان فروهل ، با بیش از 10 سال سابقه طراحی سایت های اینترنتی، ارائه دهنده خدمات مختلف طراحی سایت، خود را در رتبه های بالای طراحی و اجرای سایت و گرافیک قرار داده است..

فروهل

- - امکانات و ویژگی های گروه طراحان فروهل :

مشاوره رایگان و توضیحات و نیاز سنجی قبل از سفارش طراحی سایت

عقد قرارداد جهت اطمینان از حسن انجام کار و تحویل مرحله به مرحله پروژه

نمایش پیشرفت طراحی سایت شما در سایت فروهل | نمایش پشرفت ها |

طراحی حرفه ای انواع سایت با ظاهری که به لحاظ رنگ و اندازه و طرح گرافیکی،‌ بر اساس سلیقه و درخواست خود شما باشد

بستن قرار داد حضوری در اکثر مناطق ایران نظیر : تهران - تبریز - اردبیل - گیلان - مازندران - اهواز - شیراز -  کیش - زنجان - بقیه قرار داد ها توسط دفتر خانه رسمی انجام خواهد گرفت !!  | توضیحات بیشتر |

آموزش کامل پنل مدیریت و درج مطلب و عکس در سایت به صاحب امتیاز سایت

امکان کم یا اضافه نمودن قسمتهای مختلف سایت (ویرایش کلی و جزئی ) در سال های آینده

دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( وزارت صنعت ، معدن و تجارت | جمهوری اسلامی ایران ) ( مجوز رسمی کسب و کار )

اولین گروه معتبر استان اردبیل و طراحی بزرگترین سایت های ایران از جمله سایت خلخالیم - سایت علوم اجتماعی ایران - سایت بازی های آنلاین -  و..

قیمت مناسب طراحی سایت و گرافیک و یوایکس حرفه ای

ساختار تمامی سایت ها بصورت ریسپانسیو ( واکنشگرا - نسخه موبایل و تبلت) می باشد

طراحی انواع سایت ها نظیر : سایت خبری تحلیلی -  فروشگاهی - سایت شرکتی - سایت شخصی - سایت پورتال - سایت آژانس مسافرتی و هتل